«Наша Ярмарка»

Боротьба з шкідниками на городі, як позбутися крота

Боротьба з шкідниками на городі, як позбутися крота

Ефективний ультразвуковий відлякувач гризунів (щурів, мишей, землерийок і ін.) І кротів «Кротов-нет» відлякує всіх земляних шкідників на площі до 650 квадратних метрів. «Кротов-нет» - це повністю безконтактна боротьба з шкідниками на городі.
Модель відлякувача "Кротов-нет" генерує низькочастотні ультразвукові коливання з інтервалами 30 секунд. Вони багаторазово посилюються при проходженні крізь ґрунт і ефективно поширюються на площі до 650 квадратних метрів, тобто Ви можете купити ультразвуковий відлякувач кротів та забезпечити з його допомогою захист навіть вельми великої земельної ділянки! Для гризунів "сусідство" з таким приладом рівносильно проживання людини безпосередньо на території аеродрому - довго подібного випробування ніхто не витримає. Саме тому підземні шкідники прагнуть забратися від працюючого приладу якомога швидше і якомога далі. Виключений ефект звикання, так як створювані імпульси з мінливою частотою і інтервалом, виключають адаптацію.
Замовити ультразвуковий відлякувач кротів та капустянок «Кротов-нет» з безкоштовною доставкою по Україні Ви можете на сайті оформивши замовлення в режимі он-лайн, або по телефону
Объявление актуально: в Тернополе
Александр
Телефон: 0677190866
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Это моё объявление